چه کسانی دختران ایرانی را پژمرده کردند؟

سرخط: وزیر امور خارجه روسیه:  اگر پیشرفتی وجود نداشته باشد و اوضاع به بن‌بست رسیده باقی بماند، تصور نمی‌کنم شورای امنیت بی هیچ واکنشی و برای مدتی طولانی تماشاچی بماند

روزگار: روسها یک روز که معلوم نیست چه وقت است پشت ایرانی ها را خالی میکنند! نشانه هایش دیده میشود.یکی به میخ و یکی به نعل زدن های مافیای پوتین، انقدر مسخره است که حدو حساب ندارد. همه میدانند که این روسها به خودشان هم رحم نمیکنند چه برسد به دروهمسایه! اینها را همه میدانند.اهل سیاست ایران هم میدانند اما فعلا صرف ندارد که اظهار کنند.

 

سرخط: مدیرکل دفتر امور زنان وزارت آموزش وپرورش:  شاداب سازی  مدارس دخترانه حدود ۲۰میلیون تومان برای هر مدرسه خرج دارد!

روزگار:اولا: چه کسی پژمرده کرد ه که حالا شما میخواهید دختران این مملکت را شاداب! کنید؟ دوما: هزینه شاداب سازی را از همانها بگیرید که پژمرده کردند. سوما: گریه باید کرد به حال مملکتی که دخترانش! مثلا مادر فردا و این حرفها… هنوز در مدارس مشکل “حرکت” دارند! مادران فردا را فلج بار می اورند انوفت میخواهند جامعه ی فردا فلج نشود!

 

سرخط: رحیمی : خداوند نفت را به عنوان کلید پیروزی مسلمانان در خاورمیانه قرار داده است

روزگار: پس یعنی پیروزی مسلمانان به نفت ربط دارد نه عقل؟ یعنی خدا اینجور خواسته بود؟

 

 

سرخط: شیر بارانه ای ۱۰۰ تومان گران شد.

روزگار: مهم نیست  برای اینکه ” خداوند نفت را به عنوان کلید پیروزی مسلمانان در خاورمیانه قرار داده است” !!!

سرخط: مدیرعامل باشگاه ذوب آهن اصفهان: این فوتبال با هیچ پودر لباسشویی پاک نمی شود و اینقدر آن را ناپاکی گرفته است که به هیچ عنوان پاک شدنی نیست.

روزگار :  وقتی پارسایی شعار میشود وقتی اخلاق چماق میشود،وقتی دروغ بالا نشین میشود،وقتی ریا کارساز میشود، وفتی دو رنگی پسندیده میشود وقتی ادم از ادمیت دور میشود وقتی جامعه از ادم خالی میشود  واقعا چه انتظاری از چهار تا جوان فوتبالیست و مسولانش داریم؟ همین  است که هست!

 

سرخط : آمریکا درصدد است روسیه و چین را متقاعد سازد تا نام بانک مرکزی ایران را در قطعنامه‌ تحریم‌های سازمان ملل علیه برنامه هسته‌یی ایران لحاظ کند

روزگار:  متفاعد؟  چینی های مشکل سرخود فعلا جیبشان را پر میکنند لازم به متفاعد شدن ندارند همین که امریکا کمی ورود کالاهای چینی را کم کند به کشورش ،چنان متفاعد میشوند که راه چپ و راست را تشخیص ندهند! این چینی ها هزار رقم مشکل دارند و روس ها هزار و یک رقم!

 

 

سرخط: مدودوف : این یک واقعیت تلخ است اما اگر اوضاع به همین منوال به پیش رود ما چاره ای جز تحریم های بیشتر ایران نخواهیم داشت.

روزگار: این هم یک نشانه دیگر از همراهی گام به گام مافیای روس با امریکا،  البته اهمیت ندارد ما با اوگاندا، و زیمباوه حسابی رفیق هستیم. اینها بروند به جهنم. دنیا هنوز چهار تا کشور دارد که سلام ما را علیک بگیرند!

 

سرخط: در صورت اعمال تحریم های تازه توتال هم به ایران بنزین نمی فروشد

روزگار: برای مردم هر روز سخت تر میشود زندگی، با مصیبت بیشتر، مردم له میشوند، با هزار بدبختی! کسی متوجه له شدن یک ملت میشود؟ ملت له شده کجا پای رفتن دارد؟ اروزهای سقط شده ما را چه کسی پاسخ میدهد؟ ایران! نفس! باز هم نقس بکش!

سرخط: قیمت یک کیلو گوشت گوساله در تهران در حدود ۷.۵ دلار (۷۵۰۰) تا ۱۵ دلار (۱۵۰۰۰) است، در حالیکه قیمت متوسط همین مقدار گوشت در خرده فروشیهای آمریکا برابر ۴.۸۷ دلار است

روزگار: مهم نیست، نفت داریم، گاز داریم، هزار جور معدن و منابع داریمٍ، تازه ما” پیروز” هم میشویم و این از گوشت گوساله حقیقتا مهم تر است!

 

سرخط: علی پروین: پیشکسوت ورزش دستمال کاغذی شده،استقاده میکنند و دور می اندازند!

روزگار: صدای ناصرحجازی را همه شنیدند،حالا هم صدای پروین درامده، … علی اقا دستمال کاغذی برای پاک کردن نیست؟!…..فوتبال پاک! ورزش پاک! مردان پاک! مدیران پاک! مسولان پاک!

3 نظر برای مطلب “چه کسانی دختران ایرانی را پژمرده کردند؟”

 1. آدم بعضی اوقات با شنیدن بعضی حرفا شوکه میشه!
  راننده ها با آدمای زیادی سرو کار دارن، دارا و ندار، متشخص و غیر متشخص، خلاصه در یک کلام هم آدم میبینن هم نا آدم! تو تاکسی بودم که باب صحبت راننده با مسافراش باز شد. سر گرونی و روز به روز سخت شدن زندگی، وضعیت ازدواج و اشتغال و این حرفا . میگفت یه روز یه خانمی رو سوار کرده وقتی به مقصد رسونده خانمه با خجالت بهش گفته اگه کرایه ماشین رو ازش نگیره پول ویزیت دکترش رو داره که بده!!! راننده هم اول سرش سوت کشیده! بعد دلش سوخته، آخرش هم پول نگرفته.
  یه بار هم شنیده که بچه ای به باباش میگفت پس کی برنج می خری مگه نگفتی امروز…. ما که چاره ای جز گذشتن از این حرفا نداریم… بگذریم!
  خلاصه بیخیال به قول روزگار: مهم نیست برای اینکه” خداوند نفت را به عنوان کلید پیروزی مسلمانان در خاورمیانه قرار داده است” !!!
  روزگار، بحث فوتبال رو پیش کشید یاد ملوان افتادم! تیم فقط “ملوان” تیم ملی رو هم بیخیال!
  مادرای فردا رو هم نیمخیال!: ما رو چه به اولا و دوما و سوما روزگار! گیریم این ۲۰ میلیون رو هم برای هر مدرسه مثل بقیه کارهاشون، از حلقوم ملت کشیدن بیرون و جور شد. ببخشید کسی از برنامه های شاداب سازی دخترها خبر داره؟ چی کار میخوان بکنن؟؟؟
  ولی خداییش هر چی زور میزنم بیخیال این روسها نمیتونم بشم شما چطور؟!

 2. تیتر “چه کسانی دختران ایرانی را پژمرده کردند؟” منو کشید این سمت، به امید یافتن “جواب”.
  ولی دیدم شما هم “سوال” مطرح کردید. پس جواب این سوال رو چه کسی می‌دونه!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *